dyżury nauczycieli

BARTŁOMIEJ ADLER
11.30-12.00 ŚRODA (BATOREGO 25)

RAFAEL SERGIO BALCHES ARENAS
11.35-12.20 PONIEDZIAŁEK (BATOREGO)

SEBASTIAN BABIŃSKI
10.00-10.30 CZWARTEK (BATOREGO)

JOANNA BAJDA
10.45-11.20 ŚRODA (KARMELICKA)

BOŻENA BARAŃSKA
10.40-11.10 PIĄTEK

WIKTOR BARDAN
11.40-12.10 PONIEDZIAŁEK

MAŁGORZATA BERKOWICZ-MAŁEK
12.40-13.10 PONIEDZIAŁEK

GRZEGORZ BOBEK
08.50-09.20 WTOREK

EWA BOBULSKA
12.50-13.35 PIĄTEK (BATOREGO)

TADEUSZ BORUCKI
09.00-11.00 ŚRODA (KARMELICKA)

JOANNA VAN DER BRUG
13.45-14.15 PIĄTEK (KARMELICKA)

JAN BURNATOWSKI
12.00-12.30 PONIEDZIAŁEK

KRZYSZTOF CIERLIKOWSKI
10.40-11.10 CZWARTEK (KARMELICKA)

EWA DUDEK
11.45-14.00 PONIEDZIAŁEK
08.30-10.15 WTOREK
11.45-12.20 ŚRODA

KAROL DUDEK-RÓŻYCKI
08.45-09.15 ŚRODA

URSZULA DRZEWIECKA
11.00-11.30 WTOREK (BATOREGO)

KATARZYNA GUCWA-ZIELIŃSKA
11.30-12.00 PIĄTEK (KARMELICKA)

EWA GRONDAL
15.20-15.50 WTOREK (BATOREGO)

IWONA HADUCH
15.30-16.00 PONIEDZIAŁEK (KARMELICKA)

KRZYSZTOF HASIR
12.20-12.50 WTOREK

MATEUSZ JABŁOŃSKI
14.00-14.30 ŚRODA (BATOREGO)

JOLANTA JEDZOK
11.50-12.20 CZWARTEK (BATOREGO)

MICHAŁ JURKOWSKI

EWA KANIEWSKA
13.00-13.30 (KARMELICKA)

PIOTR KASPRZAK
12.20-12.50 PONIEDZIAŁEK (BATOREGO)

KRZYSZTOF KĘDZIORA
14.35-15.20 WTOREK

RYSZARD KIJAK
11.10-11.40 WTOREK

KAMIL KISIELEWSKI (PSYCHOLOG)
08.00-13.00 PONIEDZIAŁEK
11.00-17.00 ŚRODA
10.00-17.00 CZWARTEK
08.00-12.00 PIĄTEK

KAROLINA KŁOSOWSKA
10.40-11.10 WTOREK (KARMELICKA)

RAFAŁ KOBYLEC
17.00-17.30 ŚRODA (KARMELICKA)

KAROLINA KOCHAN
09.15-09.45 PIĄTEK (KARMELICKA)

PIOTR KOŁODZIEJ
11.30-12.00 PONIEDZIAŁEK (KARMELICKA)

HUBERT KORZENIOWSKI
14.30-15.00 ŚRODA (KARMELICKA)

TOMASZ KOZICKI
11.35-12.05 PONIEDZIAŁEK

ANNA KRZEMIŃSKA-KACZYŃSKA
10.40-11.10 PONIEDZIAŁEK

KATARZYNA KUDLA
11.25-11.55 PONIEDZIAŁEK

KRZYSZTOF LICHOŃ
11.20-12.05 PONIEDZIAŁEK

ANDRZEJ LIDWIN
14.00-14.35 ŚRODA (SALA 23, KARMELICKA)

IRYNA ŁOZIŃSKA
13.45-14.15 PONIEDZIAŁEK (SIŁOWNIA)

KAROLINA MAKSYMIUK
09.15-09.45 PIĄTEK

MAGDALENA MARMUSZEWSKA-BERNASIK
13.15-13.45 CZWARTEK (BATOREGO)

NATALIA MICYGAŁA
13.30-14.30 PIĄTEK

WOJCIECH MICYGAŁA
12.00-12.30 PONIEDZIAŁEK

MAGDALENA MIKOWSKA
10.30-11.00 ŚRODA

ANGELIKA MIROŃ
11.00-11.30 PIĄTEK

MICHAŁ MUSIELAK
13.45-14.15 CZWARTEK

DOROTA NIEPRZECKA
10.40-11.10 WTOREK

BEATA NOWAKOWSKA
14.00-14.30 WTOREK

AGATA OSMENDA
07.45-08.00 WTOREK I CZWARTEK

AGNIESZKA PĘDZIWIATR
15.30-16.00 WTOREK (BATOREGO)

VIOLETTA PHILIPPS
09.00-09.30 PIĄTEK

JOANNA PILLANS
09.45-10.30 PONIEDZIAŁEK (BATOREGO)

DAGMARA POSKART
14.05-14.35 CZWARTEK (BATOREGO)

TOMASZ ROK
10.40-11.10 PONIEDZIAŁEK (BATOREGO)

ALICJA ROZPĘDZKA
09.45-10.15 ŚRODA

ALEKSANDRA SOŁTYSIK
11.45-12.15 PIĄTEK

KAROLINA SPYRKA

PAWEŁ SPOREK
12.50-13.20 PIĄTEK

AGATA STARZAK
09.50-10.20 PIĄTEK

MIROSŁAW STARZAK
09.50-10.20 PIĄTEK

JOANNA SZCZAWIŃSKA
10.45-11.15 ŚRODA (BATOREGO)

BARTOSZ SZCZEPANEK
11.35-12.20 ŚRODA

JOANNA SZYDEŁKO
08.50-09.20 CZWARTEK

BOGUMIŁA ŚPIECHOWICZ
11.30-12.00 WTOREK (KARMELICKA)

KAROLINA TALAR
12.20-12.50 WTOREK (BATOREGO)

DOROTA TOMALSKA

MARCIN TOMASZKOW
15.25-16.00 PONIEDZIAŁEK (KARMELICKA)

AGATA TWARDOWSKA
11.35-12.05 WTOREK (KARMELICKA)

RADOSŁAW ULISZAK
13.00-13.30 ŚRODA

ELŻBIETA WADOWSKA
09.15-09.45 PIĄTEK (KARMELICKA)

JANUSZ WALIGÓRA
13.15-13.45 PIĄTEK

TOMASZ WARSZAWSKI
12.15-12.45 PONIEDZIAŁĘK (BATOREGO)

TOMASZ WAWRZYNIAK
11.30-12.00 CZWARTEK

ALICJA WIELGÓRSKA
09.00-09.30 PIĄTEK (KARMELICKA)

MARCIN WIERZGACZ
09.10-09.40 PIĄTEK (KARMELICKA)
11.20-11.50 WTOREK (SOBIESKIEGO)

PATRYK WŁASIUK
10.50-11.20 ŚRODA (KARMELICKA)

LESZEK WOJCIECHOWSKI
14.00-14.30 PONIEDZIAŁEK

ZOFIA WOJTUSIK
12.20-12.50 ŚRODA

MARTA ZACHARIASZ-JANIK
12.20-12.50 PIĄTEK (BATOREGO)

DIANA ZAKRZEWSKA
09.15-09.45 PIĄTEK

MAŁGORZATA ZAMORSKA-ALBIŃSKA
11.25-11.55 CZWARTEK

BARBARA ZAREMBA

ŁUKASZ ZYCH
09.45-10.30 PONIEDZIAŁEK (BATOREGO)

ANTONI ŻYWCZAK
07.30-08.00 ŚRODA (PROSZĘ SIĘ UMÓWIĆ MAILOWO)