nauczyciele

Wykaz kadry pedagogicznej w VIII Prywatnym Akademickim Liceum Ogólnokształcącym w Krakowie – rok szkolny 2018/19

1. Dyrektor szkoły: dr hab. Jerzy Waligóra – język polski

2. Wicedyrektor szkoły: mgr Kazimiera Waligóra –  język polski

3. Wicedyrektor szkoły: mgr Ewa Dudek – matematyka

4. Wicedyrektor szkoły: dr Tadeusz Borucki – język rosyjski

5. dr  Agnieszka Baca-Wach – biologia, przyroda

6. mgr Joanna Bajda –  język angielski

7. mgr Bożena Barańska –  język polski

8. mgr Wiktor Bardan –  fizyka

9. mgr Małgorzata Berkowicz-Małek – edukacja dla bezpieczeństwa

10. mgr Tomasz Bieńkowski – geografia, podstawy przedsiębiorczości

11. mgr Grzegorz Bobek – religia

12. mgr Monika Burzyńska – j. polski dla cudzoziemców

13. dr Karol Dudek-Różycki –  chemia

14. mgr Żaneta Dyląg – język angielski

15. mgr Katarzyna Gucwa-Zielińska –  geografia, wychowanie do życia w rodzinie

16. mgr Stefan Gwiżdż – wychowanie fizyczne

17. mgr inż. Iwona Haduch – podstawy przedsiębiorczości

18. mgr Jolanta Jedzok –  język angielski

19. mgr Michał Jurkowski –  język angielski

20. mgr Krzysztof Kędziora –  historia

21. mgr Ryszard Kijak – język polski

22. mgr Kamil Kisielewski – psycholog

23. mgr Rafał Kobylec – historia

24. mgr Karolina Kochan – język hiszpański

25. mgr Tomasz Kozicki –  matematyka

26. mgr Katarzyna Kudla – język niemiecki

27. mgr Andrzej Lidwin –  informatyka

28. mgr Iryna Lozinski  – wychowanie fizyczne

29. dr Patrycja Łuszcz-Świdecka –  matematyka

30. mgr Karolina Maksymiuk – język hiszpański

31. mgr Magdalena Marmuszewska-Bernasik – język angielski

32. mgr Katarzyna Michalik – wychowanie fizyczne

33. mgr Wojciech Micygała – historia, historia i społeczeństwo

34. mgr Angelika Miroń – język angielski

35. mgr Michał Musielak – język angielski

36. mgr Dorota Nieprzecka – matematyka

37. mgr Natalia Olszewska-  historia, historia i społeczeństwo

38. mgr Agata Osmenda – informatyka

39. mgr Agnieszka Pędziwiatr – język polski

40. mgr Violetta Philipps – język niemiecki

41. mgr Joanna Pillans – język angielski

42. dr hab. Roman Rosiek – informatyka

43. mgr Aleksandra Sołtysik – język angielski

44. mgr Agata Starzak – wychowanie fizyczne

45. mgr Mirosław Starzak –  wychowanie fizyczne

46. mgr Bartosz Szczepanek – historia, wiedza o społeczeństwie

47. mgr Joanna Szydełko – język angielski

48. mgr Bogumiła Śpiechowicz-  język angielski

49. mgr Dorota Tomalska –  wiedza o kulturze, historia sztuki, plastyka

50. mgr Marcin Tomaszkow – filozofia etyka

51. mgr Bohdan Twardowski – wychowanie fizyczne – wspinaczka

52. dr Radosław Uliszak –  geografia

53. mgr Elżbieta Wadowska – język hiszpański

54. dr Janusz Waligóra – język polski

55. mgr Tomasz Wawrzyniak –  język polski

56. mgr Alicja Wielgórska – język francuski

57. mgr Marcin Wierzgacz – język francuski

58. mgr Leszek Wojciechowski – wiedza o społeczeństwie

59. dr Zofia Wojtusik – język polski

60. mgr Joanna van der Brug – język niemiecki

61. mgr Diana Zakrzewska –  język hiszpański

62. mgr Barbara Zaremba –  matematyka

63. mgr Katarzyna Ziembińska – język angielski

64. mgr Hubert Zięba –  język angielski

65. dr inż. Antoni Żywczak – fizyka

Wykaz kadry uczących wyłącznie w oddziałach międzynarodowych w VIII Prywatnym Akademickim Liceum Ogólnokształcącym

1. Koordynator IB mgr Ewa Dudek – matematyka

2. mgr Bartłomiej Adler –  język polski

3. mgr Rafael Sergio Balches-Arenas –  język hiszpański

4. mgr Ewa Bobulska –  biologia

5. mgr Szymon Ciapała – geografia

6. dr Urszula Drzewiecka – ekonomia; Business and Management

7. mgr Ewa Grondal  – język francuski

8. mgr Mateusz Jabłoński –  chemia, Computer Science

9. dr Karolina Kłosowska – biologia

10. mgr Anna Krzemińska-Kaczyńska –  geografia

11. mgr Dagmara Poskart – literatura angielska

12. dr Tomasz Rok – fizyka

13. mgr Alicja Rozpędzka – matematyka

14. mgr Karolina Spyrka – Visual Arts

15. mgr Marcin Surówka – chemia

16. dr Joanna Szczawińska – matematyka

17. mgr Katarzyna Światłoń – psychologia

18. mgr Karolina Talar – Sports, Exercise and Health Science

19. mgr Agata Tarasek – biologia

20. mgr Agata Twardowska – Creativity, Activity,  Service

21. mgr Marta Zachariasz – Janik  – język niemiecki