plan zajęć

 

 

 

 

PLAN LEKCJI – WYCHOWANIE FIZYCZNE ROK SZK. 2016/2017

KLASA I A

• WF – SALA GIM.. (UL. LITEWSKA 34) – 15:45 – 17:15 – CZWARTEK (CHŁOPCY)
• WF – SALA GIM. (UL. SPASOWSKIEGO 8) – 15:55 – 17:25 – PONIEDZIAŁEK (DZIEW.)
• WF – KOSZYKÓWKA (UL. LITEWSKA 34) – 16:30 – 18:00 – PIĄTEK (DZIEW. + CHŁ.)
• WF – SIATKÓWKA (UL. SPASOWSKIEGO 8) – 15:55 – 17:25 – ŚRODA (DZIEW. + CHŁ.)
• KULTURYSTYKA (W SZKOLE) – 08:00 – 08:45 – WTOREK (DZ. +CHŁ.)
• PŁYWANIE (UL. KROWODERSKA 8) – 08:30 – 09:15 – PIĄTEK (DZIEW. + CHŁ.)
• PIŁKA NOŻNA (UL. URZĘDNICZA 65) – 12:00 – 14:00 – SOBOTA (CHŁ. + DZ.)
• WSPINACZKA (UL. KRÓLEWSKA 1) – 15:30 – 16:15 – PON, WT, ŚR, CZW.(D+CH)
• TANIEC (UL. KRÓLEWSKA 1) – 15:30 – 16:15 – ŚR., PT., (D+CH)
• SQUASH (UL. NAD STRUGĄ 7) – 16:00 – 17:00 – PON, WT, ŚR, CZW. (D+CH)

KLASA I B

• WF – SALA GIM.. (UL. LITEWSKA 34) – 15:45 – 17:15 – CZWARTEK (CHŁOPCY)
• WF – SALA GIM. (UL. SPASOWSKIEGO 8) – 15:55 – 17:25 – PONIEDZIAŁEK (DZIEW.)
• WF – KOSZYKÓWKA (UL. LITEWSKA 34) – 16:30 – 18:00 – PIĄTEK (DZIEW. + CHŁ.)
• WF – SIATKÓWKA (UL. SPASOWSKIEGO 8) – 15:55 – 17:25 – ŚRODA (DZIEW. + CHŁ.)
• KULTURYSTYKA (W SZKOLE) – 08:00 – 08:45 – PONIEDZ. (DZ. +CHŁ.)
• PŁYWANIE (UL. KROWODERSKA 8) – 08:30 – 09:15 – PIĄTEK (DZIEW. + CHŁ.)
• PIŁKA NOŻNA (UL. URZĘDNICZA 65) – 12:00 – 14:00 – SOBOTA (CHŁ. + DZ.)
• WSPINACZKA (UL. KRÓLEWSKA 1) – 15:30 – 16:15 – PON, WT, ŚR, CZW.(D+CH)
• TANIEC (UL. KRÓLEWSKA 1) – 15:30 – 16:15 – ŚR., PT., (D+CH)
• SQUASH (UL. NAD STRUGĄ 7) – 16:00 – 17:00 – PON, WT, ŚR, CZW. (D+CH)

KLASA PDP A

• WF – SALA GIM.. (UL. LITEWSKA 34) – 15:45 – 17:15 – CZWARTEK (CHŁOPCY)
• WF – SALA GIM. (UL. SPASOWSKIEGO 8) – 15:55 – 17:25 – PONIEDZIAŁEK (DZIEW.)
• WF – KOSZYKÓWKA (UL. LITEWSKA 34) – 16:30 – 18:00 – PIĄTEK (DZIEW. + CHŁ.)
• WF – SIATKÓWKA (UL. SPASOWSKIEGO 8) – 15:55 – 17:25 – ŚRODA (DZIEW. + CHŁ.)
• KULTURYSTYKA (W SZKOLE) – 13:45 – 14:30 – ŚRODA (DZ. +CHŁ.)
• PŁYWANIE (UL. KROWODERSKA 8) – 08:30 – 09:15 – PIĄTEK (DZIEW. + CHŁ.)
• PIŁKA NOŻNA (UL. URZĘDNICZA 65) – 12:00 – 14:00 – SOBOTA (CHŁ. + DZ.)
• WSPINACZKA (UL. KRÓLEWSKA 1) – 15:30 – 16:15 – PON, WT, ŚR, CZW.(D+CH)
• TANIEC (UL. KRÓLEWSKA 1) – 15:30 – 16:15 – ŚR., PT., (D+CH)
• SQUASH (UL. NAD STRUGĄ 7) – 16:00 – 17:00 – PON, WT, ŚR, CZW. (D+CH)

KLASA PDP B

• WF – SALA GIM.. (UL. LITEWSKA 34) – 15:45 – 17:15 – CZWARTEK (CHŁOPCY)
• WF – SALA GIM. (UL. SPASOWSKIEGO 8) – 15:55 – 17:25 – PONIEDZIAŁEK (DZIEW.)
• WF – KOSZYKÓWKA (UL. LITEWSKA 34) – 16:30 – 18:00 – PIĄTEK (DZIEW. + CHŁ.)
• WF – SIATKÓWKA (UL. SPASOWSKIEGO 8) – 15:55 – 17:25 – ŚRODA (DZIEW. + CHŁ.)
• KULTURYSTYKA (W SZKOLE) – 13:45 – 14:30 – CZWARTEK (DZ. +CHŁ.)
• PŁYWANIE (UL. KROWODERSKA 8) – 08:30 – 09:15 – PIĄTEK (DZIEW. + CHŁ.)
• PIŁKA NOŻNA (UL. URZĘDNICZA 65) – 12:00 – 14:00 – SOBOTA (CHŁ. + DZ.)
• WSPINACZKA (UL. KRÓLEWSKA 1) – 15:30 – 16:15 – PON, WT, ŚR, CZW.(D+CH)
• TANIEC (UL. KRÓLEWSKA 1) – 15:30 – 16:15 – ŚR., PT., (D+CH)
• SQUASH (UL. NAD STRUGĄ 7) – 16:00 – 17:00 – PON, WT, ŚR, CZW. (D+CH)

KLASA II A

• WF – SALA GIM.. (UL. LITEWSKA 34) – 15:45 – 17:15 – CZWARTEK (CHŁOPCY)
• WF – SALA GIM. (UL. SPASOWSKIEGO 8) – 15:55 – 17:25 – PONIEDZIAŁEK (DZIEW.)
• WF – KOSZYKÓWKA (UL. LITEWSKA 34) – 16:30 – 18:00 – PIĄTEK (DZIEW. + CHŁ.)
• WF – SIATKÓWKA (UL. SPASOWSKIEGO 8) – 15:55 – 17:25 – ŚRODA (DZIEW. + CHŁ.)
• KULTURYSTYKA (W SZKOLE) – 07:10 – 07:55 – WTOREK (DZ. +CHŁ.)
• PŁYWANIE (UL. KROWODERSKA 8) – 08:30 – 09:15 – PIĄTEK (DZIEW. + CHŁ.)
• PIŁKA NOŻNA (UL. URZĘDNICZA 65) – 12:00 – 14:00 – SOBOTA (CHŁ. + DZ.)
• WSPINACZKA (UL. KRÓLEWSKA 1) – 15:30 – 16:15 – PON, WT, ŚR, CZW.(D+CH)
• TANIEC (UL. KRÓLEWSKA 1) – 15:30 – 16:15 – ŚR., PT., (D+CH)
• SQUASH (UL. NAD STRUGĄ 7) – 16:00 – 17:00 – PON, WT, ŚR, CZW. (D+CH)

KLASA II B

• WF – SALA GIM.. (UL. LITEWSKA 34) – 15:45 – 17:15 – CZWARTEK (CHŁOPCY)
• WF – SALA GIM. (UL. SPASOWSKIEGO 8) – 15:55 – 17:25 – PONIEDZIAŁEK (DZIEW.)
• WF – KOSZYKÓWKA (UL. LITEWSKA 34) – 16:30 – 18:00 – PIĄTEK (DZIEW. + CHŁ.)
• WF – SIATKÓWKA (UL. SPASOWSKIEGO 8) – 15:55 – 17:25 – ŚRODA (DZIEW. + CHŁ.)
• KULTURYSTYKA (W SZKOLE) – 07:10 – 07:55 – ŚRODA (DZ. +CHŁ.)
• PŁYWANIE (UL. KROWODERSKA 8) – 08:30 – 09:15 – PIĄTEK (DZIEW. + CHŁ.)
• PIŁKA NOŻNA (UL. URZĘDNICZA 65) – 12:00 – 14:00 – SOBOTA (CHŁ. + DZ.)
• WSPINACZKA (UL. KRÓLEWSKA 1) – 15:30 – 16:15 – PON, WT, ŚR, CZW.(D+CH)
• TANIEC (UL. KRÓLEWSKA 1) – 15:30 – 16:15 – ŚR., PT., (D+CH)
• SQUASH (UL. NAD STRUGĄ 7) – 16:00 – 17:00 – PON, WT, ŚR, CZW. (D+CH)

KLASA II C

• WF – SALA GIM.. (UL. LITEWSKA 34) – 15:45 – 17:15 – CZWARTEK (CHŁOPCY)
• WF – SALA GIM. (UL. SPASOWSKIEGO 8) – 15:55 – 17:25 – PONIEDZIAŁEK (DZIEW.)
• WF – KOSZYKÓWKA (UL. LITEWSKA 34) – 16:30 – 18:00 – PIĄTEK (DZIEW. + CHŁ.)
• WF – SIATKÓWKA (UL. SPASOWSKIEGO 8) – 15:55 – 17:25 – ŚRODA (DZIEW. + CHŁ.)
• KULTURYSTYKA (W SZKOLE) – 07:10 – 07:55 – CZWARTEK (DZ. +CHŁ.)
• PŁYWANIE (UL. KROWODERSKA 8) – 08:30 – 09:15 – PIĄTEK (DZIEW. + CHŁ.)
• PIŁKA NOŻNA (UL. URZĘDNICZA 65) – 12:00 – 14:00 – SOBOTA (CHŁ. + DZ.)
• WSPINACZKA (UL. KRÓLEWSKA 1) – 15:30 – 16:15 – PON, WT, ŚR, CZW.(D+CH)
• TANIEC (UL. KRÓLEWSKA 1) – 15:30 – 16:15 – ŚR., PT., (D+CH)
• SQUASH (UL. NAD STRUGĄ 7) – 16:00 – 17:00 – PON, WT, ŚR, CZW. (D+CH)

KLASA III A

• WF – SALA GIM.. (UL. LITEWSKA 34) – 15:45 – 17:15 – CZWARTEK (CHŁOPCY)
• WF – SALA GIM. (UL. SPASOWSKIEGO 8) – 15:55 – 17:25 – PONIEDZIAŁEK (DZIEW.)
• WF – KOSZYKÓWKA (UL. LITEWSKA 34) – 16:30 – 18:00 – PIĄTEK (DZIEW. + CHŁ.)
• WF – SIATKÓWKA (UL. SPASOWSKIEGO 8) – 15:55 – 17:25 – ŚRODA (DZIEW. + CHŁ.)
• KULTURYSTYKA (W SZKOLE) – 14:35 – 15:20 – PONIEDZIAŁ. (DZ. +CHŁ.)
• KULTURYSTYKA (W SZKOLE) – 13:45 – 14:30 – WTOREK (DZ. +CHŁ.)
• PŁYWANIE (UL. KROWODERSKA 8) – 08:30 – 09:15 – PIĄTEK (DZIEW. + CHŁ.)
• PIŁKA NOŻNA (UL. URZĘDNICZA 65) – 12:00 – 14:00 – SOBOTA (CHŁ. + DZ.)
• WSPINACZKA (UL. KRÓLEWSKA 1) – 15:30 – 16:15 – PON, WT, ŚR, CZW.(D+CH)
• TANIEC (UL. KRÓLEWSKA 1) – 15:30 – 16:15 – ŚR., PT., (D+CH)
• SQUASH (UL. NAD STRUGĄ 7) – 16:00 – 17:00 – PON, WT, ŚR, CZW. (D+CH)

KLASA III B

• WF – SALA GIM.. (UL. LITEWSKA 34) – 15:45 – 17:15 – CZWARTEK (CHŁOPCY)
• WF – SALA GIM. (UL. SPASOWSKIEGO 8) – 15:55 – 17:25 – PONIEDZIAŁEK (DZIEW.)
• WF – KOSZYKÓWKA (UL. LITEWSKA 34) – 16:30 – 18:00 – PIĄTEK (DZIEW. + CHŁ.)
• WF – SIATKÓWKA (UL. SPASOWSKIEGO 8) – 15:55 – 17:25 – ŚRODA (DZIEW. + CHŁ.)
• KULTURYSTYKA (W SZKOLE) – 14:35 – 15:20 – PONIEDZIAŁ. (DZ. +CHŁ.)
• KULTURYSTYKA (W SZKOLE) – 13:45 – 14:30 – WTOREK (DZ. +CHŁ.)
• PŁYWANIE (UL. KROWODERSKA 8) – 08:30 – 09:15 – PIĄTEK (DZIEW. + CHŁ.)
• PIŁKA NOŻNA (UL. URZĘDNICZA 65) – 12:00 – 14:00 – SOBOTA (CHŁ. + DZ.)
• WSPINACZKA (UL. KRÓLEWSKA 1) – 15:30 – 16:15 – PON, WT, ŚR, CZW.(D+CH)
• TANIEC (UL. KRÓLEWSKA 1) – 15:30 – 16:15 – ŚR., PT., (D+CH)
• SQUASH (UL. NAD STRUGĄ 7) – 16:00 – 17:00 – PON, WT, ŚR, CZW. (D+CH)

UWAGA!

• WYJŚCIE NA SALĘ GIMNASTYCZNĄ, SIATKÓWKĘ I KOSZYKÓWKĘ Z KORYTARZA NA DOLE O GODZ. 15:25 POD OPIEKĄ NAUCZYCIELA WF. POWRÓT – INDYWIDUALNIE.
• WYJŚCIE NA KOSZYKÓWKĘ Z KORYTARZA NA DOLE O GODZ. 16:30 POD OPIEKĄ NAUCZYCIELA WF. POWRÓT – INDYWIDUALNIE.
• WYJŚCIE NA BOWLING Z KORYTARZA NA DOLE O GODZ. 15:25 POD OPIEKĄ NAUCZYCIELA WF. POWRÓT – INDYWIDUALNIE.
• PRZYJAZD NA PŁYWALNIĘ – INDYWIDUALNIE.
POWRÓT Z PŁYWALNI WYNAJĘTYM AUTOBUSEM POD OPIEKĄ NAUCZYCIELA WF.
• PIŁKA NOŻNA – SOBOTA – GRAMY NA ORLIKU UL. URZĘDNICZA 65 LUB W HALI W ZIELONKACH (ZIMA). PRZYJAZD I POWRÓT – INDYWIDUALNIE.
• WSPINACZKA – W WYBRANY PRZEZ UCZNIA DZIEŃ. WYJŚCIE Z KORYTARZA NA DOLE O GODZ. 15:25 POD OPIEKĄ NAUCZYCIELA WF. POWRÓT – INDYWIDUALNIE.
• TANIEC – W WYBRANY PRZEZ UCZNIA DZIEŃ. WYJŚCIE Z KORYTARZA NA DOLE O GODZ. 15:25 POD OPIEKĄ NAUCZYCIELA WF. POWRÓT – INDYWIDUALNIE.
• SQUASH – W WYBRANY PRZEZ UCZNIA DZIEŃ, WYJŚCIE Z KORYTARZA NA DOLE O GODZ. 15:25 POD OPIEKĄ NAUCZYCIELA WF. POWRÓT – INDYWIDUALNIE.